ca769b3d76f574b795f09d629d5f9e1a.png          

З 2008 по 2015 роки площа земель в обробітку збільшилась з 14 тис. га до 88 тис. га.     Земельні угіддя ТОВ «ТАС АГРО» розташовані в: Вінницькій, Київській, Кіровоградській, Чернігівській, Миколаївскій та Дніпропетровській  областях. Компанія набула великий досвід у сільгоспвиробництві, який співробітники компанії поєднують із застосуванням передових технологій, сучасного обладнання та техніки, а також з ефективним використанням природних і земельних ресурсів.

Стратегічним завданням на найближчі роки є покращення родючості ґрунтів та культури землеробства.

Щодо вирощування сільськогосподарських культур, то на підприємствах Холдингу використовуються елітні високопродуктивні сорти та гібриди а також високоякісні ЗЗР. Ми працюємо з провідними оригінаторами насіння, засобів захисту рослин, мінеральних та мікродобрив. Крім того, використовуємо новітні  розробки в цьому напрямку, що сприяє підвищенню урожайності та якості продукції. Врожайність     та рентабельність с/г культур постійно є предметом оперативного та стратегічного аналізу.

Основними складовими впровадження нових агрономічних технологій на підприємствах Холдингу є наступні: часткова заміна пестицидів альтернативними агротехнічними і біологічними заходами; застосування поверхневого обробітку ґрунту; поєднання кількох технологічних операцій за один прохід агрегату; підбір сортів і гібридів, стійких проти шкідників, хвороб, а також бур'янів.